xiv zjazd_m XIV ZJAZD NAUKOWO-SZKOLENIOWY
LEKARZY WARMII I MAZUR

W dniach 24-25-26 listopada 2017 roku odbędzie się XIV już Zjazd Naukowo-Szkoleniowy organizowany przez Warmińsko-Mazurską Izbę Lekarską.

 

Będzie to okazja do podzielnia się osiągnięciami naukowymi i doświadczeniem zawodowym z szerokim gronem koleżanek i kolegów z naszej izby lekarskiej.
Przewodniczącym Komitetu Naukowego jest prorektor UWM prof. dr hab. n. med. Wojciech Maksymowicz.
Zachęcamy do nadsyłania streszczeń (prace oryginalne, opisy przypadków), które po ocenie przez Komitet Naukowy, będą prezentowane w postaci doniesień ustnych lub plakatowych podczas poszczególnych sesji naukowych Zjazdu Lekarzy Warmii i Mazur.
W imieniu Prezydium ORL WMIL zachęcamy wszystkich lekarzy i lekarzy dentystów do aktywnego udziału w tym wydarzeniu. Poza możliwością zapoznania się z najnowszymi trendami w medycynie naszego regionu, będzie też okazja do spotkań towarzyskich i wspólnej zabawy z oprawą muzyczną zaplanowanej podczas sobotniego wieczoru w restauracji "Przystań".
Prosimy o rozpropagowanie informacji o Zjeździe wśród koleżanek i kolegów.

Przewodnicząca Komisji Kształcenia
Wiceprezes WMIL
Anna Lella

Prezes WMIL
Marek Zabłocki


Zgłoszenie chęci uczestnictwa w Zjeździe oraz zapisy na kolację koleżeńską w Sekretariacie Izby Lekarskiej, Olsztyn, ul. Żołnierska 16C, tel. 895391929 w.31,33; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.