Podmiot leczniczy Praktyka Dentystyczna BETADENT, www.betadent.eu podejmie współpracę z lekarzem dentystą w nowoczesnych gabinetach mieszczących się w Pasymiu (ok 25 km od Olsztyna) i Szczytnie. Pacjenci prywatni i NFZ. Osoby zainteresowane proszę o kontakt: tel. 604800057, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data dodania: 20 maja 2019 r

Poradnia poz w Olsztynie zatrudni lekarza rodzinnego (lub w trakcie specjalizacji) z możliwością zbierania własnej listy pacjentów i nabycia udziałów spółki. 
tel. 502 071 853

Data dodania: 25 kwietnia 2019 r

Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu zatrudni do pracy i na  dyżury medyczne lekarzy pediatrów, neonatologów, chorób wewnętrznych,  okulistów, laryngologów, geriatrów, lekarzy na dyżury medyczne w Izbie  Przyjęć oraz do pracy w poradni medycyny pracy i medycyny sportowej.
Forma zatrudnienia do uzgodnienia. tel. 55 239-45-67, 55 239-44-02.

Data dodania: 15 maja 2019 r

Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica należy do najszybciej rozwijającej się sieci medycznej w Polsce - Grupy Blue Medica. Ze względu na tempo wzrostu stale poszukujemy lekarzy niemal każdej specjalizacji. W naszej ofercie mamy 25 poradni specjalistycznych, POZ, Centrum Rehabilitacji oraz Szpital Jednego Dnia. Nasza placówka to 2200 m2 nowoczesnej powierzchni. Zapewniamy usługi medyczne na profesjonalnym poziomie w oparciu o nowoczesny sprzęt diagnostyczny.
Oferujemy bardzo dobre, komfortowe i elastyczne warunki współpracy.

Dane kontaktowe Marta Siemońska tel. 791-901-201, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lokalizacja Elbląg ul. Węgrowska 3

Data dodania: 13 maja 2019 r

NS ZOZ zatrudni lekarza dentystę do pracy na Mazowszu
(okolice Żuromina)

Dobre warunki pracy i wynagrodzenia.
Zapewniamy mieszkanie.

Telefon kontaktowy: 501 623 437
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 Data dodania: 13 maja 2019 r

Centrum Stomatologii i Protetyki PRIMADENT w Kwidzynie nawiąże współpracę z lekarzem stomatologiem. Istnieje możliwość elastycznego ustalenia dni pracy.
Kontakt:
tel. 506 964 472
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data dodania: 9 maja 2019 r

PRACA DLA LEKARZY STOMATOLOGÓW
Praktyka stomatologiczna "DENTESTETIC'' poszukuje do współpracy lekarzy stomatologów.
Oferujemy atrakcyjną pracę i płacę w nowoczesnych przychodniach w Nidzicy i Olsztynie w
zgranym zespole lekarzy w ramch praktyki prywatnej. Oferujemy komfortowe mieszkanie dla lekarzy . Posiadamy nowoczesny sprzęt między innymi radiowizjografia, tomografia CBCT. Elastyczne godziny pracy. Jeśli chcesz pozytywnych zmian na swojej stomatologicznej drodzę zawodowej dołącz do naszego zespołu. Praca z nami daje nowe możliwości i perspektywy rozwoju zawodowego i jest przyjemnością .Mile widziane 2 -letnie doświadczenie lub po stażu.
Kontakt : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub tel. 601 944 119

Data dodania: 7 maja 2019 r 

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii - Proimplant Elbląg nawiąże współpracę z lekarzem dentystą.
Zapewniamy pacjentów prywatnych, elastyczny grafik oraz przyjazną atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznie.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel. 577-515-415

Data dodania: 29 kiwietnia 2019 r

Oferta pracy na stanowisku młodszy asystent/starszy asystent w Zakładzie Opieki Zdrowotnej Medycyny Pracy Służby Więziennej przy Okręgowym Inspektoracie Służby Więziennej w Olsztynie >>więcej>>

 Data dodania: 26 kwietnia 2019 r

OFERTA PRACY DLA LEKARZA DENTYSTY
Gabinet stomatologiczny w Ośrodku Zdrowia w Miłakowie oferuje pracę 1-3 dni w tygodniu. Kontrakt NFZ i pacjenci prywatni. Gabinet jest zlokalizowany w miejscowości, w której mieszka 6000 osób. Pokaźna baza pacjentów. Nowoczesny sprzęt, który znajduje się w gabinecie pozwala na doskonalenie umiejętności zawodowych w miłej i spokojnej atmosferze. Mikroskop zabiegowy, lupy stomatologiczne, rentgen punktowy, mikrosilnik endodontyczny to podstawowe narzędzia dostępne w naszym gabinecie. Miasteczko położone jest w malowniczej okolicy w bliskim sąsiedztwie warmińskich lasów i jezior. Jesteśmy dentystami z pasja oraz wielkim zaangażowaniem i dodatkowo proponujemy darmowy kurs pracy z mikroskopem na fantomie w naszym gabinecie w Olsztynie www.ndent.pl dla osoby zdecydowanej na podjęcie pracy w Miłakowie :)
Zainteresowanych lekarzy prosimy o kontakt e-mail'owy pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data dodania: 23 kwietnia 2019 r

Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu zatrudni do pracy i na dyżury medyczne lekarzy pediatrów, neonatologów, chorób wewnętrznych, okulistów, laryngologów, geriatrów, lekarzy na dyżury medyczne w Izbie Przyjęć oraz do pracy w poradni medycyny pracy i medycyny sportowej. Forma zatrudnienia do uzgodnienia. tel. 55 239-45-67, 55 239-44-02.

 Data dodania: 23 kwietnia 2019 r

Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. to szpital z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Posiadamy najwyższy kontrakt na terenie województwa dolnośląskiego w rodzaju "rehabilitacja lecznicza". W ramach umowy z NFZ, jak również komercyjnie realizujemy świadczenia na oddziałach:
rehabilitacji ogólnoustrojowej
rehabilitacji neurologicznej
rehabilitacji kardiologicznej
chirurgii urazowo-ortopedycznej
reumatologii
Nasze oddziały rehabilitacyjne wyposażone są w nowoczesne urządzenia medyczne takie jak fotel izokinetyczny, ergospirometr, a w najbliższym czasie planujemy doposażyć szpital w rezonans magnetyczny.
W związku z ciągłym rozwojem naszej placówki poszukujemy do pracy na oddziale rehabilitacji ogólnoustrojowej
lekarzy o specjalizacji rehabilitacji / reumatologii / ortopedii i traumatologii / chorób wewnętrznych lub chętnych do specjalizowania się w rehabilitacji medycznej.
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt lub umowę o pracę
pracę w rozwojowej firmie, w miłej atmosferze
możliwość doskonalenia się i poszerzania kompetencji
możliwość zamieszkania na terenie szpitala w otoczeniu kompleksu leśno-parkowego
Posiadamy wolne miejsca na specjalizację ? również w trybie rezydentury.
Wszelkich informacji udziela dział służb pracowniczych: 75/ 645 97 12
Zapraszamy do składania CV osobiście, za pomocą poczty tradycyjnej:
Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.
ul. J. Korczaka 1
58-400 Kamienna Góra
lub elektronicznej: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."

Data dodania: 15 kwietnia 2019 r 

Oferta pracy - Sąd Suwałki >>więcej>>

Data dodania: 5 kwietnia 2019 r

Dyrektor
Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MSWiA z Warmińsko - Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie zatrudni lekarzy specjalistów w zakresie:
- anestezjologii i intensywnej terapii,
- medycyny ratunkowej lub lekarzy systemu,

Kontakt: Dział Organizacji i Kadr, tel. 89/5394 84 15,
adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 Data dodania: 4 kwietnia 2019 r

LEKARZ SPECJALISTA DERMATOLOG
Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy poszukuje lekarzy specjalistów z zakresu dermatologii do udzielania świadczeń zdrowotnych w Klinice Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunodermatologii. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 52 585-45-68 lub 52 585-41-62 lub aplikując na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Data dodania: 2 kwietnia 2019 r

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie zatrudni : Radiologa, Lekarzy na Izbie Przyjęć

Kontakt : 89526-53-54
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 Data dodania: 2 kwietnia 2019 r

Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie zatrudni lekarzy specjalistów w dziedzinie psychiatrii.
Wymiar zatrudnienia - pełen etat - umowa o pracę lub kontrakt. (mozliwy także kontrakt na same dyżury medyczne). Aplikacje ( CV ) należy składać osobiście w sekretariacie WZLP lub przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 12 kwietnia 2019r.
Przekazane dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji. Kandydaci wyrażają w CV zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych w czasie rekrutacji będzie Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie, 10-228 Olsztyn, Al. Wojska Polskiego 35. Inspektor Ochrony Danych Osobowych - tel.89 678 53 49

Data dodania:  2 kwietnia 2019 r

OFERTA PRACY DLA LEKARZA DENTYSTY
Gabinet stomatologiczny w Ośrodku Zdrowia w Miłakowie oferuje pracę 1-3 dni w tygodniu. Kontrakt NFZ i pacjenci prywatni. Gabinet jest zlokalizowany w miejscowości, w której mieszka 6000 osób. Pokaźna baza pacjentów. Nowoczesny sprzęt, który znajduje się w gabinecie pozwala na doskonalenie umiejętności zawodowych w miłej i spokojnej atmosferze. Mikroskop zabiegowy, lupy stomatologiczne, rentgen punktowy, mikrosilnik endodontyczny to podstawowe narzędzia dostępne w naszym gabinecie. Miasteczko położone jest w malowniczej okolicy w bliskim sąsiedztwie warmińskich lasów i jezior. Jesteśmy dentystami z pasja oraz wielkim zaangażowaniem i dodatkowo proponujemy darmowy kurs pracy z mikroskopem na fantomie w naszym gabinecie w Olsztynie www.ndent.pl dla osoby zdecydowanej na podjęcie pracy w Miłakowie :)
Zainteresowanych lekarzy prosimy o kontakt e-mail'owy pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 Data dodania: 30 maraca 2019 r

Przychodnia Specjalistyczna w Olsztynie ul. Dworcowa 28; 10-437 Olsztyn zatrudni od zaraz lekarza specjalistę rehabilitacji medycznej lub lekarza medycyny w trakcie specjalizacji.
Warunki zatrudnienia: rodzaj umowy, czas pracy i wynagrodzenie do uzgodnienia.

tel. kontaktowy: sekretariat 89 5373275, kadry 89 5373276
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data dodania: 27 maraca 2019 r

Przychodnia Specjalistyczna w Olsztynie ul. Dworcowa 28; 10-437 Olsztyn zatrudni od zaraz lekarza specjalistę chirurgii urazowo- ortopedycznej lub lekarza medycyny w trakcie specjalizacji.
Warunki zatrudnienia: rodzaj umowy, czas pracy i wynagrodzenie do uzgodnienia.
tel. kontaktowy: sekretariat 89 5373275, kadry 89 5373276
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data dodania: 27 maraca 2019 r

Przychodnia Specjalistyczna w Olsztynie ul. Dworcowa 28; 10-437 Olsztyn zatrudni od zaraz lekarza specjalistę chirurgii ogólnej lub lekarza medycyny w trakcie specjalizacji. 
Warunki zatrudnienia: rodzaj umowy, czas pracy i wynagrodzenie do uzgodnienia.
tel. kontaktowy: sekretariat 89 5373275, kadry 89 5373276
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data dodania: 27 maraca 2019 r 

Szpital Miejski w Morągu Sp. z o.o. zatrudni do pracy w oddziale chorób wewnętrznych w godzinach ordynacji i na dyżury lekarskie - specjalistę chorób wewnętrznych lub w trakcie specjalizacji z chorób wewnętrznych.

Istnieje także możliwość rozpoczęcia specjalizacji z chorób wewnętrznych w systemie rezydenckim.

Warunki zatrudnienia do uzgodnienia.

adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , kontakt:Prezes Zarządu - tel 510078782

Data dodania: 23 marca 2019 r

Ogłoszenie:
Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Szczytnie zatrudni lekarzy do pracy w nocnej i świątecznej opiece zdrowotnej.

Zespół Opieki Zdrowotnej w Szczytnie
tel. 89 623 21 36
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 Data dodania: 21 marca 2019 r

Zakład Leczenia Uzależnień w Charcicach, gmina Chrzypsko Wielkie, pow. Międzychód, woj. wielkopolskie zatrudni:
1. lekarza specjalistę psychiatrę na stanowisko kierownika Oddziału Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych oraz dyżury lekarskie. Forma zatrudnienia: do uzgodnienia, preferowana - umowa cywilno - prawna ( kontrakt ) lub umowa - zlecenie. W razie potrzeby dysponujemy mieszkaniem służbowym i/lub stołówką szpitalną.
2. Lekarzy w trakcie specjalizacji lub specjalistów (różnych dziedzin medycyny) na dyżury lekarskie. Preferowana forma zatrudnienia - umowa cywilno - prawna (kontrakt) lub umowa - zlecenie.
Zainteresowanych proszę o kontakt - Jan Berger, dyrektor Zakładu, tel. 601-77-58-57 lub 609-239-222; mail - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data dodania: 20 maraca 2019 r

Sieć Przychodni "Świat Zdrowia" nawiąże współpracę z Lekarzem Stomatologiem.
Miejsce pracy: Przychodnia Elmed Szczytno Sp. z o.o., Szczytno
Kontakt: 571 313 520

 Data dodania: 19 marca 2019 r

Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Bartoszycach (woj. warmińsko-mazurskie) pilnie zatrudni lekarzy pediatrów, neonatologów, neurologów (w tym osoby do koordynowania pracą oddziałów)  oraz chirurgów, anestezjologów,  specjalistów medycyny ratunkowej oraz lekarzy chcących pełnić  dyżury w nocnej i świątecznej opiece zdrowotnej. Jesteśmy elastyczni jeżeli chodzi o formę zatrudnienia. Zapewniamy wysokie wynagrodzenie. Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub tel. 604505911 lub 601927781

Data dodania: 18 marca 2019 r

Grupa EMC Szpitale to wiodąca spółka w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Obecnie do jednej z naszych placówek - Szpitala św. Antoniego
w Ząbkowicach Śląskich poszukujemy:

- Ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych oraz 2 Asystentów
- Chirurga
- Pediatry
- Neurologa do poradni
- Lekarzy na SOR i NPŚ

Oferujemy wsparcie w relokacji oraz możliwość dofinansowania jej kosztów.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny z Dyrektorem Szpitala
- Panią Alicją Kulawiec - tel.: 661 300 191 lub mailowy, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=416f845dea294351a1796d93230f86db
Lokalizacja - Ząbkowice Śląskie, woj. dolnośląskie
Pracodawca Szpital św. Antoniego
Adres email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Telefon 661 300 191

 Data dodania: 11 marca 2019 r

Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu zatrudni do pracy i na dyżury medyczne lekarzy pediatrów, neonatologów, chorób wewnętrznych, okulistów, laryngologów, geriatrów, lekarzy na dyżury medyczne w Izbie Przyjęć oraz do pracy w poradni medycyny pracy. Forma zatrudnienia do uzgodnienia. tel. 55 239-45-67, 55 239-44-02

Data dodania: 11 marca 2019 r

Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie, województwo Zachodniopomorskie, zatrudni lekarza specjalistę chorób wewnętrznych do pracy w oddziale chorób wewnętrznych w ramach zatrudnienia podstawowego oraz dyżurów. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, dobre warunki pracy oraz wysoko wykwalifikowany zespół. Zapytania oraz cv można przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Informacje udzielane są także pod nr telefonu:
91 466 43 01

 Data dodania: 8 marca 2019 r

Prezes Sądu Okręgowego w Elblągu zaprasza lekarzy wykonujących zawód na terenie okręgu Sądu Okręgowego w Elblągu o kandydowanie na funkcję lekarza sądowego >>więcej>>

Data dodania: 4 marca 2019 r

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Włocławku pilnie poszukuje chirurgów dziecięcych - >>więcej>>

Data dodania: 4 marca 2019 r

Szpital Specjalistyczny w Chojnicach zatrudni lekarzy specjalistów, w trakcie specjalizacji lub chcących się specjalizować w zakresie chorób wewnętrznych, neurologii, anestezjologii i intensywnej terapii.
Zapewniamy stabilne zatrudnienie i bardzo dobre warunki płacowe.
Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub tel. 505 01 02 03

 Data dodania: 1 marca 2019 r

Nowoczesny gabinet stomatologiczny w Ostródzie: Anna Górska Stomatologia podejmie współpracę z lekarzem dentystą.
Oferujemy:
- pracę w trybie zmianowym w oparciu o umowę o pracę lub inną dogodną dla lekarza formę zatrudnienia
-atrakcyjne wynagrodzenie
-prace na cztery ręce
-nowoczesny sprzęt stomatologiczny
-dofinansowanie do szkoleń
Wyślij swoje CV na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub zadzwoń pod nr 509935055

Data dodania: 1 marca 2019 r

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Suwałkach zatrudni lekarzy systemu, spełniających wymagania określone w ustawie z dnia 8 września 2006r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym, z zastrzeżeniem art. 57 tej ustawy ( Dz.U.2017 poz.2195 z późn. zm.).
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel: 530 484 636.

 Data dodania: 21 lutego 2019 r

Zatrudnię stomatologa do pracy w Działdowie. Znakomite warunki pracy i wynagrodzenie. Kontakt: 502 709 463

Data dodania: 20 lutego 2019 r

Centrum Chirurgii Specjalistycznej Ortopedika w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko: Lekarz Rezydent. Poszukujemy osoby, która jest zainteresowana rozpoczęciem lub kontynuowaniem specjalizacji w dziedzinie ortopedii.
Kontakt: Magdalena Mateuszów 698-035-507, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data dodania: 12 lutego 2019 r

Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu zatrudni do pracy i na dyżury medyczne lekarzy pediatrów, neonatologów, chorób wewnętrznych, okulistów, laryngologów, geriatrów, lekarzy na dyżury medyczne w Izbie Przyjęć oraz do pracy w poradni medycyny pracy i medycyny sportowej. Forma zatrudnienia do uzgodnienia. tel. 55 239-45-67, 55 239-44-02

Data dodania: 12 lutego 2019 r 

Centrum Medyczne POLMED w Olsztynie zatrudni: internistów, dermatologów, ginekologów, gastrologów, radiologów do badań usg, endokrynologów, ortopedów, laryngologów, neurologów, onkologów, chirurgów, alergologów, pulmonologów, psychiatrów, okulistów.
Kontakt: 509-637-759, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data dodania: 4 lutego 2019 r

Szpital Powiatowy im. Jana Mikulicza w Biskupcu (woj. warmińsko-mazurskie) poszukuje lekarza ginekologa do pracy w Oddziale Ginekologiczno - Położniczym.
Praca w formie dyżurów lekarskich i podstawowej ordynacji.
Forma zatrudnienia - do uzgodnienia.
Wynagrodzenie - do uzgodnienia.
Termin rozpoczęcia udzielania świadczeń - do uzgodnienia.
Dodatkowe informacje pod nr telefonu 89 715 62 07 oraz elektronicznie: info@szpital-biskupiec,
www.szpital-biskupiec.pl.

 Data dodania: 4 lutego 2019 r

Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie, ul. Niepodległości 44, 10-045 Olsztyn
pilnie zatrudni na stanowisko:
lekarza w Oddziale Noworodków i Wcześniaków
Wykształcenie: dyplom lekarza,czynne prawo wykonywania zawodu
Wymagania:
1) specjalizacja w zakresie neonatologii lub
2) specjalizacja w zakresie pediatrii
3) posiadanie niezbędnej wiedzy z zakresu funkcjonowania zakładów opieki zdrowotnej oraz znajomość aktów prawnych związanych z wykonywaniem zawodu.
Oferujemy wysokie wynagrodzenie, zatrudnienie na podstawie umowy-cywilno prawnej.
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem tel.89 532 62 66, 89 532 63 20
adresy e-maill: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data dodania: 1 lutego 2019 r

NZOZ ESKULAP sp.z o.o.sp.k. zatrudni lekarza dermatologa oraz lekarza do pracy w POZ. Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia. Więcej informacji pod podanym numerem telefonu : 696-462-231.

Data dodania: 29 stycznia 2019 r.