Gabinet Stomatologiczny w Lidzbarku Welski (warmińsko-mazurskie) podejmie współpracę z lekarzem dentystą 1-3 dni tygodniu. Praca prywatnie w przyjaznej atmosferze. Proponujemy bardzo dobre warunki pracy 55 procent wynagrodzenia.
Tel. 539 473 539

 Data dodania: 14 listopada 2018 r

Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie, ul. Jagiellońska 78
zatrudni lekarza - specjalistę chorób płuc.
Więcej informacji pod numerami telefonu: (89) 532-29-38 oraz (89) 532-29-01

Data dodania: 13 listopada 2018 r

Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Malborku podejmie współpracę z lekarzami o specjalizacjach w zakresie:
- medycyny rodzinnej,
- chorób wewnętrznych,
- pediatrycznej,
z możliwością tworzenia listy aktywnej w nowej przychodni w Stegnie i Nowym Dworze Gdańskim.
Wszystkim zainteresowanym oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, pracę z wykwalifikowanym i specjalistycznym personelem zapewniającym życzliwą atmosferę, atrakcyjne wynagrodzenie. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 55 64 60 264 lub e-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data dodania: 13 listopada 2018 r 

Przychodnia Specjalistyczna w Olsztynie ul. Dworcowa 28; 10-437 Olsztyn
zatrudni od dnia 01.01.2019 r. lekarza w Poradni Endokrynologicznej ze
specjalizacją lub w w trakcie II etapu specjalizacji.
Warunki zatrudnieni, wynagrodzenie, czas trwania umowy do uzgodnienia.
Informację uzyskać można bezpośrednio w sekretariacie pok. 205 II
piętro,telefonicznie : 89 537 32 75, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ;
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 Data dodania: 13 listopada 2018 r

Mazurskie Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy w Węgorzewie PZOZ zatrudni lekarzy: >>więcej>>

Data dodania: 13 listopada 2018 r

"PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA W OLSZTYNIE UL. DWORCOWA 28; 10-437 OLSZTYN
ZATRUDNI OD 02.01.2019 R LEKARZA SPECJALISTĘ NEUROLOGA. WARUNKI
ZATRUDNIENIA DO OMÓWIENIA (RODZAJ UMOWY, CENA ZA PUNKT ROZLICZENIOWY,
HARMONOGRAM GODZIN ŚWIADCZENIA USŁUG ZDROWOTNYCH)"
KONTAKT W SPRAWIE ZATRUDNIENIA: 89 5373275, 89 5373276, e-mail:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 Data dodania: 13 listopada 2018 r

Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Ostródzie zatrudni lekarza do świadczenia usług w Izbie Przyjęć oraz w Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej.
Proponujemy bardzo dobre warunki pracy, przyjazną atmosferę, szczegóły współpracy
do uzgodnienia.
Wszystkich zainteresowanych lekarzy prosimy o kontakt:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub tel. 896460640

Data dodania: 9 listopada 2018 r

Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Ostródzie zatrudni lekarza na stanowisko:
- Ordynatora Oddziału Anestezjologii i Intensywnej terapii,
- Zastępcę Ordynatora Anestezjologii i Intensywnej terapii,

Proponujemy bardzo dobre warunki pracy, przyjazną atmosferę, szczegóły współpracy
do uzgodnienia.
Wszystkich zainteresowanych lekarzy prosimy o kontakt:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub tel. 896460640

Data dodania: 9 listopada 2018 r

Podmiot leczniczy Praktyka Dentystyczna BETADENT podejmie współpracę z lekarzem dentystą w nowoczesnych gabinetach mieszczących się w Pasymiu (ok 25 km od Olsztyna) i Szczytnie. Pacjenci prywatni i NFZ pełny kontrakt. Osoby zainteresowane proszę o kontakt: tel. 604800057, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data dodania: 6 listopada 2018 r

Poszukuję do współpracy lekarza stomatologa, woj. warmińsko-mazurskie - Działdowo. Nowoczesny sprzęt, b. dobre warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie. Gabinet na NFZ + pacjenci prywatni. Zapraszam również lekarzy dentystów po stażu!
Kontakt: 502 709 463 lub mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 Data dodania: 6 listopada 2018 r

Powiatowe Centrum Medyczne Spółka z o.o. w Braniewie
pilnie zatrudni:
- Lekarzy specjalistów w dziedzinie chorób wewnętrznych do pracy  w Oddziale Chorób Wewnętrznych z Salą Intensywnego Nadzoru  Kardiologicznego
- Lekarza do pracy w Podstawowej Opiece Zdrowotnej
- Lekarza specjalistę w dziedzinie pediatrii do pracy w Oddziale Dziecięcym
- Lekarza specjalistę w dziedzinie ginekologii i położnictwa do pracy w  Oddziale Ginekologiczno - Położniczym
- Lekarza do pracy w Izbie Przyjęć
- Lekarzy na dyżury w Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej, Zespole  Ratownictwa Medycznego.

Oferujemy pracę na bardzo dobrych warunkach.

Wszystkie aplikacje prosimy kierować pocztą elektroniczną na adres:
sekretariat@ szpital-braniewo.home.pl

Zapytania kierować można również pod nr tel. (55) 6208360 lub 602128606 ? Prezes Zarządu.

Data dodania: 31 października 2018 r.

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Dobrym Mieście ul. Grunwaldzka 10 b, 11-040 Dobre Miasto zatrudni lekarza do świadczenia usług w Poradni Reumatologicznej od 01.12.2018 r.
Kontakt telefoniczny pod numerem 089 61 68 222 lub na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 Data dodania: 29 października 2018 r

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Mieszkalno - Rehabilitacyjny Polski Związek Niewidomych  w Olsztynie zwraca się z prośba o zamieszczenie ogłoszenia dotyczące zatrudnienia lekarza POZ >>więcej>>

Data dodania: 26 października 2018 r.

Dyrektor Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu zaprasza do składania ofert
Dyrektor Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu zatrudni od zaraz lekarza specjalistę kardiologa do pracy w Oddziale Kardiologicznym i Poradni Kardiologicznej.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o złożenie CV i listów motywacyjnych
w Dziale Kadrowo ? Płacowym Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu (tel. 94 35 30 210 lub 94 35 30 224) lub kierować na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Prosimy o dopisanie klauzuli w ofertach pisemnych:
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu (zgodnie z ustawą z dn. 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018, poz. 1000)?
Adres zakładu:
Regionalny Szpital
ul. Łopuskiego 31-33
78-100 Kołobrzeg

 Data dodania: 23 października 2018 r

Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej Eskulap sp. zo. o. sp. k. zatrudni lekarza dermatologa oraz lekarza okulistę,
Praca na bardzo dobrych warunkach. Więcej informacji pod podanym numerem telefonu : 696-462-231 lub email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Data dodania: 18 października 2018 r

Mazowiecki Szpital Wojewódzki Drewnica Sp. z o.o. w Ząbkach k/Warszawy, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje LEKARZY PSYCHIATRÓW do pracy w Oddziale Psychiatrycznym oraz do pełnienia dyżurów lekarskich.
Warunki zatrudnienia do negocjacji - umowa o pracę lub umowa kontraktowa.
Wynagrodzenie 7200 zł miesięcznie za etat plus wysługa lat.
Oferujemy także 14 dni płatnego urlopu szkoleniowego.
Możliwości rozwoju zawodowego dzięki utworzeniu w Szpitalu Oddziału Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz współpracy z innymi uczelniami.
Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ;

 Data dodania: 15 października 2018 r

Kardiolog z zacięciem naukowym, posiadający też specjalizację z interny, medycyny rodzinnej i diagnostyki laboratoryjnej oraz doświadczenie w pracy w szpitalach w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii podejmie ciekawą pracę z nowymi zawodowymi wyzwaniami. Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data dodania: 11 października 2018 r

oferta pracy MCZ Szpital Powiatowy w Węgorzewie - pobierz

Data dodania: 8 października 2018 r 

Gabinet Stomatologiczny w Ośrodku Zdrowia w Miłakowie  (woj. warmińsko-mazurskie, ok. 40 min samochodem z Olsztyna, 10 min z Morąga, 15 min z Dobrego Miasta, 30 min z Pasłęka) podejmie współpracę z lekarzem dentystą na 1-3 dni w tygodniu. Pacjenci prywatni i na NFZ (1/2 kontraktu). Pokaźna baza pacjentów. Gabinet wyposażony w mikroskop zabiegowy Zeiss, RVG, mikrosilnik endodontyczny Gold VDW, utradźwieki VDW i Beefill. Tel. kontaktowy 505949709 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data dodania: 8 października 2018 r

Praca dla lekarzystomatologów Kwidzyn
Nowoczesna Prywatnaklinka Stomatologiczna Modent poszukuje lekarzy stomatologów do pracy w klinice w Kwidzynie na miejscu pełna możliwość pracy na nowoczesnym sprzęcie w tym praca na cztery ręce pełna diagnostyka rentgenowska mikroskopowa endomotory VDV GOLD możliwość noclegu oraz mieszkania na miejscu , dogodnewymiary godzin i dni pracy baza pacjentów i b.dobre zarobki. Bardzo prosty i szybki dojazd z Elbląga czy Iławy tel kontaktowy 606 585 841 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. modentgabinet.pl

Data dodania: 3 października 2018 r

Dyrektor
Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MSWiA
z Warmińsko - Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie zatrudni lekarzy specjalistów w zakresie:

- anestezjologii i intensywnej terapii,
- medycyny ratunkowej,
- rehabilitacji,
- radiologii.

Kontakt: Dział Organizacji i Kadr, tel. 89/5394 84 15,
adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 Data dodania: 3 października 2018 r

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy zatrudni:
lekarza do kwalifikacji dawców do oddania krwi w Terenowym Oddziale w Brodnicy (woj.kujawsko-pomorskie) w następujących dniach i godzinach:
poniedziałek w godz. 7.00 - 16.15 środa i piątek w godz. 7.00 - 11.3

Miejsce pracy: Terenowy Oddział w Brodnicy, ul. 18 Stycznia 36B
Forma zatrudnienia do uzgodnienia (umowa o pracę, umowa zlecenia, kontrakt)

Kontakt telefoniczny: Sekretariat 052/322-65-17

Data dodania: 1 października 2018 r

Praca dla lekarzy stomatologów.
Dębowa Clinic w Kwidzynie zatrudni lekarza dentystę zajmującego się stomatologią zachowawczą i leczeniem endodontycznym pod mikroskopem. Praca prywatnie, w przyjaznej atmosferze, pół lub cały etat, zapewniamy pełen grafik, pomoc w rozwoju zawodowym i nowoczesny sprzęt ( TK, mikroskop Zeiss, Reciproc itp.) Atrakcyjne zarobki. www.debowaclinic.pl
tel: 508111680 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data dodania: 13 września 2018 r 

Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w Chojnicach zatrudni:
- Lekarzy specjalistów w dziedzinie położnictwa i ginekologii do pracy w oddziale ginekologiczno-położniczym. Praca w godzinach dopołudniowych i podczas dyżurów.
- Lekarzy specjalistów w dziedzinie chirurgii ogólnej do pracy w oddziale chirurgii ogólnej w godzinach dopołudniowych i podczas dyżurów. Zatrudnimy również lekarzy w trakcie specjalizacji oraz zamierzających rozpocząć specjalizację w dziedzinie chirurgii ogólnej.
- lekarzy do pracy w pracowni endoskopowej. W pracowni wykonywane są badania takie, jak: kolonoskopia, gastroskopia, ERCP. Istnieje możliwość łączenia pracy w pracowni endoskopowej z pracą w oddziale chirurgii ogólnej lub chorób wewnętrznych.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Dyrektorem Szpitala - Leszkiem Bonną pod numerem tel. 505 01 02 03 lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Data dodania: 13 wrzesnia 2018 

Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Malborku podejmie współpracę z lekarzami o specjalizacjach w zakresie:
- medycyny rodzinnej,
- chorób wewnętrznych,
- pediatrycznej,
z możliwością tworzenia listy aktywnej w nowej przychodni w Stegnie i Nowym Dworze Gdańskim.
Wszystkim zainteresowanym oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, pracę z wykwalifikowanym i specjalistycznym personelem zapewniającym życzliwą atmosferę, atrakcyjne wynagrodzenie. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 55 64 60 264 lub e-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 Data dodania: 13 września 2018 r

Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Ostródzie zatrudni lekarza do pracy w specjalistycznym zespole wyjazdowym. Proponujemy bardzo dobre warunki pracy, przyjazną atmosferę, szczegóły współpracy do uzgodnienia.
Wszystkich zainteresowanych lekarzy prosimy o kontakt:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub tel. 896460640

Data dodania: 12 września 2018 r

"Szpital Giżycki" Sp. z o.o. poszukuje lekarzy specjalistów do pracy w oddziałach:
- Neurologicznym
- Urologicznym
- Ginekologiczno ? Położniczym
- Wewnętrznym
- Chirurgii Ogólnej
- Pediatrycznym
(na czas ordynacji (7:30-15:00) jak i na dyżury).
Oferujemy atrakcyjne warunki wynagrodzenia, możliwość doskonalenia swoich umiejętności, pracę w miłym i zgranym zespole.
Kontakt: 87 429 66 03, 87 429 66 01
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data dodania: 12 września 2018 r

W związku z planowaną przeprowadzką do nowej siedziby oraz rozwojem Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego Drewnica Sp. z o.o. w Ząbkach k/Warszawy zatrudnimy Lekarzy do pracy w Oddziale Psychiatrycznym, Poradni Zdrowia Psychicznego oraz do pełnienia dyżurów lekarskich.
Wymagana specjalizacja z psychiatrii lub w jej trakcie. Forma zatrudnienia i warunki wynagrodzenia do uzgodnienia.
Kontakt: 22 7816841 email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 Data dodania: 10 września 2018 r

Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie, ul. Jagiellońska 78  zatrudni lekarza onkologa- koordynatora oddziału onkologii z pododdziałem chemioterapii.

Więcej informacji pod numerami telefonu: (89) 532-29-38 oraz (89) 532-29-01

Data dodania: 10 września 2018 r

PRACA DLA LEKARZY STOMATOLOGÓW
Praktyka stomatologiczna "DENTESTETIC'' poszukuje do współpracy lekarzy stomatologów.
Oferujemy atrakcyjną pracę i płacę w nowoczesnych przychodniach w zgranym zespole lekarzy w ramch praktyki prywatnej.Elastyczne godziny pracy.Mile widziane 2 -letnie doświadczenie.
Kontakt : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub tel. 601 944 119

 Data dodania: 4 września 2018 r

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu zatrudni:
Lekarzy do pracy w systemie stacjonarnym oraz dyżurowym, specjalizujących się lub będących w trakcie specjalizacji z następujących dziedzin:
- Choroby wewnętrzne
- Pulmonologia
- Neurologia
- Laryngologia
- Medycyna ratunkowa
CV oraz list motywacyjny należy składać w sekretariacie Szpitala lub przesłać drogą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , bądź listownie na adres Szpitala:
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu
Plac Medyków 1, 41-200 Sosnowiec
tel. 32/368 24 65

Data dodania: 3 września 2018 r

Praca dla lekarzy stomatologów Kwidzyn
Nowoczesna Prywatnaklinka Stomatologiczna Modent poszukuje lekarzy stomatologów do pracy w klinice w Kwidzynie na miejscu pełna możliwośćpracy na nowoczesnym sprzęcie w tym praca na cztery ręce pełna diagnostykarentgenowska mikroskopowa możliwość noclegu oraz mieszkania na miejscu , dogodne wymiary godzin i dni pracy baza pacjentów i b.dobre zarobki. Bardzo prosty i szybki dojazd z Elbląga czy Iławy tel kontaktowy 606 585 841 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. modentgabinet.pl

Data dodania: 3 września 2018 r

LEKARZ SPECJALISTA W ZAKŁADZIE ENDOSKOPII GASTROENTEROLOGICZNEJ
Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy poszukuje lekarzy specjalistów w dziedzinie gastroenterologii lub chirurgii ogólnej lub z certyfikatem Towarzystwa Chirurgicznego w zakresie endoskopii oraz z udokumentowanym 5-letnim doświadczeniem zawodowym w gastroenterologii lub endoskopii oraz w endoskopowym leczeniu krwawień do udzielania świadczeń zdrowotnych w Zakładzie Endoskopii Gastroenterologicznej oraz Poradni Gastroenterologicznej. W ramach kryterium oceny ofert, jakim jest stawka za godzinę udzielania świadczeń zdrowotnych Zamawiający informuje, że rozpatrzone zostaną również oferty ze stawką wyższą niż 100 zł za godzinę. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie www.jurasza.pl lub pod numerem telefonu 52 585-49-55.

Data dodania: 31 sierpnia 2018 r 

OGŁOSZENIE !
Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie, ul. Jagiellońska 78
zatrudni lekarza onkologa.
Więcej informacji pod numerami telefonu: (89) 532-29-38 oraz (89) 532-29-01

Data dodania: 30 sierpnia 2018 r

Mazurskie Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy w Węgorzewie Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej zatrudni:
- Lekarzy specjalistów w zakresie chorób wewnętrznych do pracy w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Izbie Przyjęć

  • praca w dni powszednie w godzinach 7.00 - 15.00;
  • dyżury lekarskie od godz. 15.00;
  • niedziele i święta;

- Lekarza do świadczenia usług w zakresie Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej
- Lekarza specjalistę w zakresie rehabilitacji
- Lekarza gastroenterologa
- Lekarza neurologa

Mazurskie Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy w Węgorzewie Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej zatrudni lekarzy rezydentów chcących podjąć specjalizację w module podstawowym w specjalizacjach zachowawczych. Szpital oferuje pracę w oddziale chorób wewnętrznych.
Przewidziane jest dodatkowe wynagrodzenie za możliwość pełnienia dyżurów lekarskich
Wymiar czasu pracy ? w pełnym wymiarze.
Rodzaj umowy ? dobrowolny.
Szpital deklaruje pomoc w znalezieniu mieszkania oraz ponoszenia częściowych opłat.
Kontakt: tel. (87) 427-32-52 w. 113
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 Data dodania: 28 sierpnia 2018 r

NZOZ Eskulap sp.z o.o.sp.k. zatrudni dermatologa, stomatologa oraz lekarza rodzinnego.
Atrakcyjne warunki zatrudnienia, więcej informacji pod podanym numerem telefonu: 696-462-231.

Data dodania: 28 sierpnia 2018 r

W związku z planowaną przeprowadzką do nowej siedziby oraz rozwojem Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego Drewnica Sp. z o.o. w Ząbkach k/Warszawy zatrudnimy Lekarzy do pracy w Oddziale Psychiatrycznym, Poradni Zdrowia Psychicznego oraz do pełnienia dyżurów lekarskich.
Wymagana specjalizacja z psychiatrii lub w jej trakcie. Forma zatrudnienia i warunki wynagrodzenia do uzgodnienia.
Kontakt: 22 7816841 email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Mazowiecki Szpital Wojewódzki Drewnica. Sp. z o.o., adres: ul. Rychlińskiego 1, 05-091 Ząbki w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.
Administratorem danych osobowych osób ubiegających się o zatrudnienie jest Mazowiecki Szpital Wojewódzki Drewnica Sp. z o.o., adres: ul. Rychlińskiego 1, 05-091 Ząbki. Szczegółowe informacje, wypełniające postanowienia art. 13 ust. 1 i 2 RODO ? dostępne są na stronie internetowej Szpitala oraz w siedzibie Szpitala na tablicy ogłoszeń"

Data dodania: 28 sierpnia 2018 r

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.
Szpital im. M. Kopernika, ul. Nowe Ogrody 1-6, 80-803 Gdańsk
zatrudni lekarzy specjalistów neonatologów oraz pediatrów albo lekarza w trakcie specjalizacji (po drugim roku) w zakresie neonatologii lub pediatrii.
FORMA ZATRUDNIENIA ORAZ WARUNKI WSPÓŁPRACY DO UZGODNIENIA
Oferty należy przesłać mailowo:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 58 76 40 352

Data dodania: 20 sierpnia 2018 r 

Szukam lekarzy do pracy
-Allergolog
-Stomatolog
-Pediatra/rodzinny
w:
Gminny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kurzętniku
13-306 Kurzętnik ul. Łąkowa 10

tel. 601920360 p.o. Dyrektor Krzysztof Tretau
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data dodania: 20 sierpani 2018 r

Sanatorium Uzdrowiskowe Chemik w Ciechocinku zatrudni:
- LEKARZA ze specjalizacją zgodną z wymogami NFZ w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego dla dorosłych.

Osoby zainteresowane mogą składać swoje CV wraz ze zgodą o treści:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Podpis..................

w sekretariacie Sanatorium Chemik w Ciechocinku, ul. Widok 13, bądź przesłać mailem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Kontakt tel. 54 283 55 16 (7.00 - 15.00)


Informujemy, że:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.W. Medical-Tourist Sp. z o.o. Sanatorium Uzdrowiskowe "Chemik"
2) kontakt www.sanatoriumchemik.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

 Data dodania: 14 sierpnia 2018 r