Serdecznie zapraszamy do udziału

XVI Ogólnopolskiej 
Wystawie Malarstwa Lekarzy,

która odbędzie się w dniach
20 - 25 maja 2018 roku
w Klubie Lekarza w Łodzi

Na coroczną, Ogólnopolską Wystawę Malarstwa Lekarzy Komisja Kultury Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi zaprasza już po raz szesnasty, także w maju - kontynuując tym samym tradycję wiosennych wernisaży.
Koleżanki i Kolegów lekarzy zainteresowanych udziałem w Wystawie prosimy o dostarczenie swych prac do Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi (93-005 Łódź, ul. Czerwona 3) do 9 maja br.
Obrazy mogą być wykonane w dowolnych technikach i formatach. Wraz z tytułami prac i nazwami technik, w jakich są wykonane, prosimy o przesłanie następujących danych: tytuł, imię i nazwisko autora, rodzaj jego specjalizacji, adres zamieszkania. Przyjmujemy maksymalnie 2 prace od jednego autora ze względu na ograniczenia powierzchni wystawienniczej.
Kontynuując tradycję zapoczątkowaną podczas wcześniejszych edycji Wystawy planujemy przeprowadzenie konkursu, w którym prace oceni jury złożone z trójki profesjonalistów. Drogą głosowania uczestników wernisażu wyłonimy też Laureata Nagrody Publiczności.
Wernisaż Wystawy odbędzie się 20 maja 2018 roku (niedziela) o godzinie 1700 w Klubie Lekarza w Łodzi przy ul. Czerwonej 3, a Wystawa potrwa do 25 maja br.
Serdecznie zapraszamy Autorów i Wszystkich zainteresowanych twórczością lekarzy.

 

Kontakt: Iwona Szelewa, tel. 42/683 17 01, fax. 42/683 13 78, adres internetowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


Międzynarodowa Wystawa Lekarzy Twórców 12.05.2018 w Zagrzebiu

>>więcej>>