zlwim m

 Lista lekarzy i lekarzy dentystów, którym nadano

Odznaczenie "Zasłużony Lekarz Warmii i Mazur"


ADAMOWICZ Stanisław Sławomir
ś.p. ADAMSKI Marian
ANDRZEJKOWICZ-FORTUNA Anna
ANTONOWICZ Kazimierz
BAKUN Aleksandra Elżbieta
BALCEREK-MICHAŁOWSKA Wanda Maria
BALICKA-BURCZ Danuta
BANDURSKA-STANKIEWICZ Elżbieta Maria
ś.p. BEDNARSKI Zenobiusz Michał
BIENIECKI Marek Andrzej
BLADOWSKI Krzysztof
BLADOWSKI Marek Antoni
ś.p. BOŁOCZKO Stefan
BORTKIEWICZ Jerzy
BROMIRSKA-MAŁYSZKO Anna
CELEMR Antoni
CHODKOWSKA-REDZIK Elżbieta
CZAPLIŃSKI Leszek Tomasz
CZERWIŃSKA Anna Barbara
DĄBROWSKA Barbara Regina
DĄBROWSKA-PARFIANOWICZ Danuta
ś.p. DOBIELIŃSKA-ELISZEWSKA Teresa
ś.p. DOBRZAŃSKI Karol Grzegorz
DOMOSŁAWSKA Elżbieta Anna
DOMURAT Barbara
DOWGIRD Maria
DOWGIRD Michał Jerzy
DUDZIŃSKI Leszek Władysław
DUTKIEWICZ Antoni
DZIEJOWSKA Maria Wanda
ś.p. DZIEWAŁTOWSKI-GINTOWT Eugeniusz
DZIUBIŃSKA-KOLENDER Elżbieta Halina
FLISIKOWSKA-WILCZEK Mirona
ś.p. FORFA Jan
FRĄCKOWIAK Leszek
FUKS Ryszard
GIŻEWSKA Anna
GŁĘBOCKA-PRÓSZYŃSKA Ewa Zdzisława
GOŁĘBIOWSKI Artur
GÓRNY Jerzy Waldemar
GÓRSKI Andrzej
GRODZICKA Zuzanna
ś.p. GROSS Wanda Leokadia
GRZELCZAK Zbigniew
GUGNOWSKI Zbigniew
GUROWSKI Wojciech Grzegorz
HOLENDZKI Zdzisław
IGNATOWSKA-GUZOWSKA Maria
IWANOWSKA Urszula Maria
JUCHNIEWICZ Elżbieta
KARDACZ Tomasz Jarosław
KIBIŁDA Bogdan Marian
KLIMEK-KRANKOWSKA Emilia
KOŁAKOWSKI Antoni Zbigniew
KONIUSZEWSKA-CIESIELSKA Irmina
KOPEĆ Jan Władysław
KORBUT Józef
KOWALSKI Ireneusz Marek
KOWALSKI Lucjan Remigiusz
KOZAK Józef
KOZŁOWSKA Mirosława
KOZŁOWSKA-TRUSEWICZ Danuta Teresa
KRASUCKI Bogdan Józef
KRZEKOTOWSKI Wojciech
KRZEMIENIEWSKA-PRZYBYSZEWSKA Danuta
ś.p. KUBOW Tadeusz Zygmunt
KUCIEL-LISIESKA Grażyna Janina
KULA Bogdan
KULPAKA Piotr
LELLA Anna
ś.p. LENKIEWICZ Edward
LEWICKI Marian
ś.p. LIPECKI Władysław Zygmunt
LUBERDA-ZAPAŚNIK Janina
ś.p. ŁAGOWSKI Andrzej
ŁOPACZYŃSKI Włodzimierz
ŁUKASZEWICZ Regina
ś.p. MACICKI Walerian
MAKOWSKA Krystyna
MAKSYMOWICZ Wojciech
MALARKIEWICZ Jan Adam
ś.p. MATUSZEWICZ Tadeusz
MICHALISZYN Jolanta Jadwiga
MIŁOSZ Ewa Maria
MINICZ-PŁATEK Aniela
MIŚKÓW Katarzyna
ś.p. MOLGA Stefania Maria
MUZOLF Małgorzata
NAPORA Maria
NIEMIER Piotr Marek
NIEPSUJ Stanisław
ś.p. NOWOWIEJSKI Janusz
PARFIANOWICZ Jarosław Andrzej
PETERLEJTNER Alina
PIESIAK Zdzisław
ś.p. PIMPICKI Mieczysław
ś.p. PIOTROWSKI Romuald
PLESKOWICZ Sławomir
POL-MACEK Anna
PRZYBYSZEWSKI Tomasz
REGUŁA Janusz
REGUŁA Tadeusz
ROMAN Grzegorz
ROMASZKO Edward
ROSŁAN Andrzej
RUMIŃSKI Stanisław
SAJKOWSKA Jolanta Ewa
SAJKOWSKI Marek Henryk
SIEBIESIUK Jerzy
SIWIEC-SATERNUS Grażyna
SIWIK Piotr Tadeusz
SNARSKA Jadwiga
STANKIEWICZ Aleksander
STEFANOWICZ Marek Kazimierz
ś.p. STOMA Zbigniew Kazimierz
SUSZKIEWICZ Rafał Stanisław
SZARKOWICZ-MŁYŃSKA Apolonia
SZCZEPAŃSKA Maria
ś.p. SZCZEPAŃSKI Marian Stanisław
SZEWCZYK Tomasz
SZWAŁKIEWICZ Olga
SZYMANKIEWICZ-CZUŻDANIUK Joanna
SZYNAKA Andrzej
ŚWIETLIK Maria Natalia
ŚWIKSZCZ-GNIADEK Jadwiga
TAŃCULA Elżbieta Małgorzata
TARGOŃSKI Ryszard
TIMOFIEJEW Mikołaj
TYTMAN Krzysztof Jerzy
WIAŻEL Teresa
WIDAWSKA-BEZDZIECKA Krystyna
WIDZIEWICZ Alina
WIELGOSZ Magdalena
WITKIEWICZ-KINK Alicja Maria
WOJCIECHOWSKA Anna
WOJCIECHOWSKA Małgorzata
WOJNAROWSKA-KUSTOSZ Ewa
WOŹNIAK Marek
WOŻNIAK Krzysztof
ZABŁOCKI Marek
ZAKRZEWSKA Ewa Renata
ZALEWSKI Henryk Józef
ZAWADZKA Danuta Jadwiga
ZIÓŁKIEWICZ Zygmunt
ZÓŁKIEWICZ-KABAĆ Katarzyna Krystyna
ś.p. ZYCHOWICZ Czesław
ŻABIŃSKI Marek


Pliki do porbania:

- Uchwała Okręgowej Rady Lekarskiej >>pobierz>>

- Wniosek o nadanie odznaczenia >>pobierz>>

- List promocyjny >>pobierz>>